Temel değerlerimiz

Last modified date

Comments: 0

Avukat Mektuplari: Temel değerlerimiz

Avukat Mektupları’na hoşgeldiniz: Ortadoğu ile ilgili her şeyin kaynağınız! İlginç bir tarihe ve kültüre sahip güzel bir ülke olarak biz yazarlar topluluğu olarak bunları dünyayla paylaşmak istiyoruz. Özellikle bu ülke grupları hakkında birçok olumsuz yanlış anlama olduğu için. 

En kaliteli içeriği almanıza yardımcı olmak için, bunu yapmamıza yardımcı olan temel değerler aşağıdadır: 

Gerçek

Orta Doğu ile ilgili sayısız yanlış anlama nedeniyle, okuyucuları gerçekler konusunda eğitmek istiyoruz. Burada sadece Orta Doğu hakkındaki gerçekleri bulacaksınız. Kültürüyle ilgili olumlu şeylerden modern zamanların daha karanlık gerçeklerine kadar, Orta Doğu’nun nesnel bir görünümünden emin olabilirsiniz. 

Dengeli

Yukarıda belirtildiği gibi, herkese gerçeği göstereceğiz. Size gerçeği gerçekten göstermek için, Orta Doğu hakkında size hem olumlu hem de olumsuz makaleler vereceğiz. Bunun nedeni, çok sayıda olumlu veya olumsuz makalenin Orta Doğu hakkında yanlış bir görüş oluşturmasıdır. Pek çok insanın söylediği gibi, çok fazla iyi şeye sahip olmak tehlikelidir.  

Anlaşılabilir

Orta Doğu, bazılarının anlamakta güçlük çekebileceği derin bir kültüre sahiptir. Popüler Batı idealleriyle çatışabilecek görüşlerden tercüme edilemez kelimelere kadar, size Orta Doğu kültürünün anlaşılır bir açıklamasını sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 

Çeşitli

Bu modern zamanlarda, hayatın her kesiminden yazarları kabul ediyoruz. Burada onları öncelikle liyakatlerine göre yargılayacağız ve asla ırklarına, cinselliklerine veya inançlarına göre değerlendireceğiz. Bunun nedeni, gerçeğin ve kaliteli içeriğin herkes tarafından verilebileceğine inanmamızdır. 

İyi araştırılmış

En iyi makaleleri okumayı hak ediyorsunuz. Bunu yapmak için, size farklı Orta Doğu ülkelerinin kültürleri ve yerleri hakkında eksiksiz bilgi vermeleri için en iyi yazarları tuttuk. Bu nedenle, bu yerleri kaçınılmaz olarak ziyaret ettiğinizde, yasalarına ve hatırlamanız gereken diğer önemli şeylere hazırlıksız yakalanmayacaksınız.  

İlgili

Orta Doğu’ya büyük ilgi gösterdiğiniz için size en alakalı makaleleri vereceğiz. Bir Orta Doğu ülkesinde bir şey olduğu anda, yazarlarımızın size tüm detayları vereceğine güvenebilirsiniz. 

Saygılı

Potansiyel olarak tartışmalı bazı bilgileri paylaşıyor olsak da, bunları yine de tarafsız bir şekilde paylaşacağız. Orta Doğu’nun çoğunlukla muhafazakar doğası nedeniyle, çoğu yazar için onları kötü bir ışıkta boyamak kolaydır. Ancak Avukat Mektupları’ndaki ekibimiz farklı. Kişisel görüşlerimizi paylaşmayacağız ve sadece kültürle ilgili gerçekleri paylaşacağız. 

Uygun

Kimseyi gücendirmek istemeyerek, Ortadoğu’yu ilgilendiren ve kültürüne saygısızlık etmeyen makaleler üreteceğiz. Bu aynı zamanda, yalnızca okuyacak kaliteli içerik almanızı sağlayarak okuyucularımıza saygı duyduğumuzu göstermek içindir.

Yazarların konuşmasına izin verilmeyen bazı şeyler şunlardır:

  • Açık mizah
  • Orta Doğueleştiren kişisel görüşler
  • Dinini öznel bir şekilde
  • Çeşitli Orta Doğulu adaylar ve siyasi inançlar için kampanyalarhafife alan   
  • yapmak Ciddi Orta Doğu olaylarını ve inançlarınışakalar

Takma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Post comment